خانه » برن شیلد

نمایش دادن همه 5 نتیجه

برن شیلد

معرفی شرکت برن‌شیلد

برن شیلد محصول شرکت بین المللی LTD ( PTY ) Levtrade International می باشد که در سال 1990 با ارائه ایده، روشی موثر و کارامد در درمان فاز حاد یا اورژانس های سوختگی تاسیس شد.

این شرکت با تمرکز بر تحقیق و توسعه، تولید محصولات با کیفیت بالا و موثر در مراقبت اورژانسی از سوختگی‌ها را هدف قرار داده است. محصولات برن‌شیلد شامل ژل‌های سوختگی و پانسمان‌های سوختگی استریل می‌شوند که به صورت گسترده در بسته‌های کمک اولیه واحدهای اورژانسی، صنعتی و خانگی استفاده می‌شوند. این شرکت از طریق شبکه توزیع جهانی خود، محصولات خود را به بیش از ۶۰ کشور صادر می‌کند. در حال حاضر، Burnshield  یکی از پیشروان صنعت محصولات مراقبت از سوختگی است و از دیدگاه کیفیت و اعتماد، برندی معتبر در سراسر جهان به‌شمار می‌رود.

برن‌شیلد چیست؟

برن شیلد، شامل محصولات بسیار موثر شامل ژل‌های سوختگی و پانسمان‌های سوختگی استریل برای مراقبت اورژانسی از سوختگی است. برای ۳۰ سال، محصولات برن‌شیلد، یک ابزار ضروری برای کارکنان واحدهای اورژانسی و بسته‌های کمک اولیه خانگی و صنعتی بوده‌اند.

محصولات برن‌شیلد شامل پانسمان ها و ژل هایی است که

  • سوختگی را خنک می‌کنند
  • درد را کاهش می‌دهند
  • زخم را محافظت می‌کنند
  • کمک به جلوگیری از عفونت می‌کنند
  • پیشرفت و بهبود را ترویج می‌دهند
  • استریل، غیر سمی و غیر چسبنده هستند.

عملکرد محصولات برن‌شیلد چگونه است ؟

برن شیلد از خواص آرام ‌بخش و ضد باکتری روغن چای درختی طبیعی استفاده می‌کند و آن را با یک هیدروژل لزج مناسب ترکیب شده، تا زخم را خنک کند و از عفونت محافظت کند. پانسمان‌های استریل برن‌شیلد، پانسمان‌های خمیری، هیدروژل ها پانسمان ها و …. بهترین درمان کمک اولیه برای همه انواع سوختگی‌ها هستند.