خانه » سیناسل

در حال نمایش یک نتیجه

سیناسل

سیناسل Sina Cell

پیشرفت پژوهشهای روز افزون در تکنولوژی تولید سلول های بنیادی و بافت و همچنین تغییر روند درمان به طرف مبتنی بر شخصی شدن (personalized medicine) گروهی از پژوهشگران در زمینه تولید سلولهای بنیادی و بافت را به این فکر انداخت که برای اولین بار در ایران در یک محیط استریل و مناسب بتوانند سلول های بنیادی و بافت را برای مصارف درمانی و پژوهشی تولید کرده و روند تجاری سازی آنها را فراهم سازند.

به این منظور شرکت پژوهشی تولیدی سیناسل در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد و کار خود را با انجام طرحهای پژوهشی مصوب دانشگاهها در زمینه درمان بیماران با سلولهای بنیادی شروع کرد. سپس در زمینه تولید بافت برای درمان غضروف آسیب دیده زانو قراردادی جهت خرید تکنولوژی از آلمان و آموزش پرسنل شرکت برای تولید غضروف با کشور اتریش امضا کرد و متعاقب آن تکنولوژی تولید غضروف را در شرکت پیاده کرد.

شرکت سیناسل اولین شرکتی است که تاییدیه (Good Manufacturing Product) GMP برای تولید سلولهای بنیادی، غضروف، پرده آمنیوتیک، سلول های چربی و پلاسمای غنی از پلاکت یا
(Platelet-rich plasma) PRP را از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اخذ کرده است.

شرکت وان طب نماینده رسمی فروش تکی و عمده محصولات زخم و پرده آمنیوتیک شرکت سینا سل و ارسال به سراسر کشور در تمامی سایز ها برای سطوح مختلف زخم میباشد.